Strefa rodzica

Kalendarium

Rok szkolny 2021/2022

WRZESIEŃ

03.09 (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.30

08.09 (środa) -ROBOTYKA – godz. 9.30

09.09 (czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 10.15

14.09.(wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

15.09. (środa) – MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – godz. 16.30

17.09.(piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE – godz. 9.30

30.09. (czwartek) – AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA – godz. 12.00

 

PAŹDZIERNIK

 

06.10. (środa) – ROBOTYKA – godz. 9.30

08.10. (piątek) –  WYCIECZKA  DO JÓZEFOWA– godz. 9.00

19.10. (wtorek) – KONCERT LUDOWY –  godz. 11.25

20.10. (środa) – ROBOTYKA – godz. 9.30

21.10. (czwartek) – AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA – godz. 12.00

22.10. (piątek) – KONCERT PAPIESKI – godz. 12.30

26.10. ( wtorek) – BAL ŚWIĘTYCH – godz. 13.00

28.10. (czwartek) – OLIMPIADA SPORTOWA –  godz. 9.00

29.10. (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE – godz. 10.30

LISTOPAD

3.11. (ŚRODA) –  ROBOTYKA , godz. 10.00

10.11 (ŚRODA) – AKCJA: SZKOŁA DO HYMNU – godz. 11.11

16.11 (WTOREK) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

17.11. (ŚRODA)  – ROBOTYKA – godz.  10.00

25.11 (CZWARTEK)  –  WARSZTATY  EKSPERYMENTALNE –  godz. 10.15

26.11 (PIĄTEK) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – SOWY – godz. 9.00

30.11 (WTOREK) – AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA – godz. 12.00

GRUDZIEŃ

8.12. (środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00 (SŁONECZKA),

godz. 11.30 ( BIEDRONKI)

8.12 (środa) –  OPOWIEŚĆ WIGILIJNA I WIZYTA ŚW. MIKOŁAJA – godz. 14.30

14.12. ( wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

 

DYŻUR PSYCHOLOGA: 14 GRUDNIA  (WTOREK) godz. 9.00-12.00

RORATY ODBYWAJĄ SIĘ Z DZIEĆMI  W FORMIE NABOŻEŃSTW W NASZEJ KAPLICY:

SŁONECZKA – w środy ,ok. 15.00

BIEDRONKI – w piątki, ok.15.00

ROK 2022

STYCZEŃ

12.01 (środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

13.01. (czwartek) – AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA – godz. 12.00

14.01 (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE Z JASIEM POCIECHĄ – godz. 10.30

14.01(piątek) – OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU „RODZINNA SZOPKA BOŻONARODZENIOWA” – godz. 11.30

18.01 (wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

25.01 (wtorek)  – WESOŁY UNIWERSYTET – godz. 10.00

26.01 (środa ) – ROBOTYKA – godz. 10.00

27.01 (czwartek) – KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK – godz. 11.00

LUTY

16.02. (środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

18.02. (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE – godz. 10.00

21.02. (poniedziałek) – WESOŁY UNIWERSYTET – godz. 11.00

22.02. (wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

23.02.(środa) –  ROBOTYKA –  godz. 10.00

24.02. (czwartek) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – ALPAKI , godz. 10.00

28.02. (poniedziałek) – ZIMOWA OLIMPIADA SPORTOWA – godz. 10.30 – SŁONECZKA, godz. 13.30 – BIEDRONKI

 

MARZEC

01.03. (wtorek) – BAL KARNAWAŁOWY – godz. 10.00

04.03.(piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE – godz. 10.30

09.03.(środa) –  TEATRZYK BIBLIJNY „ARKA NOEGO” – godz. 11.45

11.03.(piątek) – AKADEMIA MAŁEGO LEKARZA PROSIMY PRZYNIEŚĆ PLUSZAKI – godz. 11.30

15.03.(wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

16.03.(środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

17.03.(czwartek) –  SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – ALPAKI – godz. 10.15

22.03.(wtorek) – WESOŁY UNIWERSYTET – godz. 10.00

23.03.(środa) – ROBOTYKA godz. 10.00

31.03.(czwartek) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – ALPAKI – godz. 10.15

 

KWIECIEŃ

 

12.04. (WTOREK ) – KONCERT LUDOWY, godz. 11.25

13.04. (ŚRODA) – POŚWIĘCENIE KOSZYCZKÓW WIELKANOCNYCH, godz. 11.00

20.04. (ŚRODA) – ROBOTYKA, godz. 10.00

26.04. (WTOREK) – WYCIECZKA DO ZAMKU KRÓLEWSKIEGO, WARSZTATY: SPOTKANIE Z KRÓLEM – BIEDRONKI, godz. 8.30

27.04.(ŚRODA) – ROBOTYKA, godz. 10.00

28.04.(CZWARTEK) – WIOSENNA OLIMPIADA SPORTOWA, godz. 9.00

 

MAJ

 

11.05.(środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

11.05. (środa) – WESOŁY UNIWERSYTET –  godz.13.30

12.03.(czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 10.00

17.05 ( wtorek) – WYCIECZKA DO WIOSKI POD KOGUTEM –  godz. 7.45

18.05. ( środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

24.05. ( wtorek)  – DZIEŃ MATKI – SŁONECZKA –  godz. 16.30

25.05.( środa) – ROBOTYKA – godz. 10.00

25.05. ( środa) – DZIEŃ MATKI – BIEDRONKI – godz. 16.30

26.05. ( czwartek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.25

CZERWIEC

 

1.06. (środa) – Dzień Dziecka  –Balonowy zawrót głowy, godz. 9.30

1.06. (środa) -Teatr Eden, godz. 13.45  

2.06. (czwartek) – sesja zdjęciowa : portrety, grupowe i do tablo, godz. 10.00

2.06. (czwartek) – Maraton przedszkolny- godz. 9.00 -11.00 ( w grupach) impreza plenerowa zależna od pogody

3.06. (piątek) – Nocowanie dla Starszaków

6.06. (poniedziałek) – Letnia Olimpiada Sportowa, godz. 10.30

8.06. (środa) – Robotyka, godz. 10.00

10.06. (piątek) – Piknik Rodzinny – godz. 16.00

14.06. (wtorek) – Koncert Ludowy – godz. 11.25

22.06. (środa)– Robotyka, godz. 10.00

22.06. (środa) – Msza św. na zakończenie roku, godz. 16.30

23.06. (czwartek) – Wesoły Uniwersytet – godz. 13.00

 

Klauzula informacyjna przedszkola