Kalendarium

MARZEC

 

3.03. ( wtorek) – WYCIECZKA DO „KLOCKOWNI” godz. 10.00 – 12.00 – SŁONECZKA I BIEDRONKI

4.03. ( środa) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

11.03.( środa ) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

12.03. ( czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

19.03. ( czwartek) – WARSZTATY Z CERAMIKI – godz. 9.30

19.03. ( czwartek) – WIOSENNA OLIMPIADA SPORTOWA

20.03. ( piątek) – SPOTKANIE Z PSEM – godz. 9.00

24.03. (wtorek) – KONCERT LUDOWY – godz. 11.30

24.03. ( środa) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

26.03. ( czwartek) – LEKCJA W POLSKIM ZWIĄZKU NIEWIDOMYCH – godz. 11.00 – BIEDRONKI

LUTY

 

3.02. (poniedziałek) – PANTOMIMA, godz. 10.00

5.02. (środa) – BAL KARNAWAŁOWY – godz. 9.00 – 14.00

6.02.(czwartek) – KONCERT LUDOWY –  godz. 13.00

27.02.(czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

STYCZEŃ

 

10.01( piątek) – SPOTKANIE Z PSEM, godz, 9.00

17.01.(piątek)  – KONCERT LUDOWY, godz. 11.30

23.01.( czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE, godz. 9.30

25.01.( sobota) – DZIEŃ BABCI I DZIADKA, godz. 14.00

27.01(poniedziałek) – PANTOMIMA, godz. 10.00

 

 ROK 2020

GRUDZIEŃ

2.12.(poniedziałek) –SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM, godz. 13.00

3.12.(wtorek) – KONCERT LUDOWY, godz. 10.30

4.12.(środa) – ROBOTYKA, godz. 9.30 – BIEDRONKI

9.12.(poniedziałek) –  PANTOMIMA,  godz. 10.00

12.12.(czwartek) –  WARSZTATY EKSPERYMENTALNE, godz. 9.30

16.12.(poniedziałek) – JASEŁKA, godz. 16.30

17.12.(wtorek)–JASEŁKA, godz. 16.30

18.12. (środa)- ROBOTYKA, godz. 9.30 – BIEDRONKI

 

LISTOPAD

  • 06.11.(środa) – ROBOTYKA – godz. 9.30
  • 07.11.( czwartek) – JESIENNA OLIMPIADA SPORTOWA, godz. 9.00 – SŁONECZKA, godz. 14.00 – BIEDRONKI
  • 08.11.( piątek) – WARSZTATY TEATRALNE – godz. 10.00 – BIEDRONKI
  • 13.11. (środa)– SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – ALPAKI, godz. 11.00 – SŁONECZKA
  • 14.11. ( czwartek) –  SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – ALPAKI, godz. 11.00 – BIEDRONKI
  • 15.11.( piątek) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – PIES – godz. 9.00 – BIEDRONKI, godz. 10.00 – SŁONECZKA
  • 15.11( piątek)– WARSZTATY TEATRALNE –  godz. 10.00 – BIEDRONKI
  • 20.11. ( środa)– ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI
  • 21.11. ( czwartek)– KONCERT MUZYKI LUDOWEJ, godz.. 11.30
  • 25.11. ( poniedziałek)– PANTOMIMA, godz. 10.00 – BIEDRONKI, godz. 10.30. – SŁONECZKA
  • 28.11. ( czwartek)– WARSZTATY EKSPERYMENTALNE, godz. 9.15 – BIEDRONKI, godz. 10.15. – SŁONECZKA
  • 28.11. ( czwartek) – LEKCJA MUZEALNA W MUZEUM NARODOWYM: ZWIERZAKI CUDAKI  – godz. 11.30 – BIEDRONKI

 

 

PAŹDZIERNIK

3.10. (CZWARTEK) – WYJAZD DO TEATRU „LALKA” NA SPEKTAKL „JAŚ I MAŁGOSIA” – godz. 9.15 –  SŁONECZKA I BIEDRONKI

8.10. (WTOREK) – WYJAZD DO MUZEUM SZTUKI WSPÓŁCZESNEJ NA WYSTAWĘ „DOTKNIJ SZTUKI” – godz. 12.15 – BIEDRONKI

9.10. (ŚRODA) – ROBOTYKA – godz. 9.30 –  BIEDRONKI

10.10. (CZWARTEK) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI: SOWA – godz. 10.00

14.10. (PONIEDZIAŁEK) – PANTOMIMA – godz. 10.15

17.10. (CZWARTEK) – KONCERT LUDOWY: GÓRY NASZE GÓRY – godz. 11.30

21.10. (PONIEDZIAŁEK) – TEATR BIBLIJNY  „EDEN”: ODWAŻNY PASTUSZEK – godz. 12.00

22.10. (WTOREK) – KONKURS RECYTATORSKI „ZWIERZĘTA DUŻE I MAŁE) – godz. 11.15

23.10. (ŚRODA) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

24.10. (CZWARTEK) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

28.10. (PONIEDZIAŁEK) – PANTOMIMA – godz. 10.15

29.10. (WTOREK) – BAL ŚWIĘTYCH – godz. 9.30

 

WRZESIEŃ

 

04.09.(ŚRODA) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

13.09.(PIĄTEK) – SPOTKANIE Z PSEM – godz. 9.00

16.09.(PONIEDZIAŁEK) – PANTOMIMA – godz. 10.00

18.09.(ŚRODA) – MSZA ŚWIĘTA NA ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO – godz. 16.30

19.09. (CZWARTEK) – KONCERT EDUKACYJNY – godz. 11.30

25.09.(ŚRODA) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

26.09.(CZWARTEK) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

2019/2020

 CZERWIEC

03.06. ( poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 10.00

04.06 (wtorek) – KONCERT EDUKACYJNY „ROZŚPIEWANY GONDOLIER” – godz. 11.30

06.06 (czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

07.06 ( piątek) –  ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

13.06 ( czwartek) – LETNIA OLIMPIADA SPORTOWA – godz. 9.00 – SŁONECZKA, godz. 14.00 – BIEDRONKI

14.06 (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

15.06 (SOBOTA) – PIKNIK RODZINNY – godz. 14.00

17.06 ( poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 10.00

17.06. (poniedziałek) – MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO – godz. 16.30

MAJ

06.06. (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 10.00

07.05. ( wtorek) – KONCERT EDUKACYJNY: BAŁKAŃSKIE MELODIE – godz. 11.00

09.05. ( czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.30

10.05. (piątek) –  WARSZTATY BIBLIJNE

17.05. (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15 (  Biedronki)

20.05. (poniedziałek) –PANTOMIMA –godz. 10.00

22.05. (środa)  – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI  – godz. 12.00

23.05. (czwartek) – MARATON PRZEDSZKOLNY

23.05. (czwartek) – DZIEŃ MAMY I TATY – godz. 16.30 – (SŁONECZKA)

24.05. ( piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

24.05. ( piątek) – DZIEŃ MAMY I TATY – godz. 16.30 – BIEDRONKI

30.05 (CZWARTEK)  – WYCIECZKA NA LOTNISKO – godz. 10.15

31.05. (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI

 

KWIECIEŃ

 

1.04.(PONIEDZIAŁEK)  – WARSZTATY NAUKOWE Z FIZYKI NA WYDZIALE FIZYKI UW– godz. 10.00 – BIEDRONKI

2.04. (WTOREK) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – godz. 9.30

3.04.(ŚRODA) – KONCERT EDUKACYJNY  „ JAJKO CZY KURA” – godz. 11.30

4.04 (CZWARTEK) – WIOSENNA OLIMPIADA SPORTOWA

05.04. (PIĄTEK ) – WARSZTATY BIBLIJNE DLA RODZICÓW I DZIECI – godz. 15.00 – SŁONECZKA, godz. 16.00 – BIEDRONKI

08.04.(PONIEDZIAŁEK) – PANTOMIMA – godz. 10.00

09.04 (WTOREK) – WARSZTATY STOMATOLOGICZNE – godz. 9.00

11.04. (CZWARTEK) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE – godz. 9.00

12.04. (PIĄTEK) – WYJAZD DO TEATRU SYRENA NA SZTUKĘ „ KOT W BUTACH”

16.04. (WTOREK) – POŚWIECENIE KOSZYCZKÓW WIELKANOCNYCH – godz. 10.00

24.04. (ŚRODA ) – PANTOMIMA – godz. 10.00

29.04. (PIĄTEK) – ROBOTYKA, godz. 9.15 – BIEDRONKI

MARZEC

 

01.03. ( PIĄTEK) – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI – godz. 9.00

08.03. (PIĄTEK)-  ROBOTYKA – godz. 9.15 (BIEDRONKI)

11.03. (PONIEDZIAŁEK)– PANTOMIMA– godz. 10.00

15.03 (PIĄTEK) – WARSZTATY BIBLIJNE– godz. 9.00

19.03.(WTOREK) – KONCERT EDUKACYJNY: KRASNOLUDKI SZUKAJĄ WIOSNY – godz. 11.00

21.03. (CZWARTEK)– LEKCJA MUZEALNA W MUZEUM CHOPINA: MAŁY CHOPIN– godz. 10.00 (BIEDRONKI)

22.03.(PIĄTEK) – ROBOTYKA – godz. 9.15. – (BIEDRONKI)

25.03.(PONIEDZIAŁEK) – PANTOMIMA– godz. 10.00

29.03.(PIĄTEK) – ROBOTYKA – godz. 9.15. – (BIEDRONKI)

 

LUTY

11.02. ( poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 10.00

12.02. (wtorek) – WYJAZD DO TEATRU SYRENA NA SPEKTAKL „ KRÓLOWA ŚNIEGU” – godz. 11.30 – BIEDRONKI

14.02. (czwartek) – BAL KARNAWAŁOWY – godz. 9.30

15.02. (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE

18.02. ( poniedziałek) – WYJAZD DO TEATRU PALLADIUM NA SPEKTAKL BALETOWY „ JEZIORO ŁABĘDZIE” – godz. 9.00 – SŁONECZKA i  BIEDRONKI

19.02.( wtorek) – KONCERT EDUKACYJNY: „ BAŁWAN I SPÓŁKA” (FLET)

21.02.(czwartek) – ZIMOWA OLIMPIADA SPORTOWA

25.02.(poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 10.00

28.02.(czwartek) – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE

 

STYCZEŃ

10.01 – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI, godz. 9.00

11.01. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) , godz. 9.15

14.01 – PANTOMIMA , godz. 10.00

15.01. – KONCERT EDUKACYJNY : ROZTAŃCZONE MELODIE, godz.11.00

19.01. – DZIEŃ BABCI I DZIADKA, godz. 14.00

24.01 – WARSZTATY EKSPERYMENTALNE: DLACZEGO PADA ŚNIEG?,  godz. 9.30

25.01 –  ROBOTYKA (BIEDRONKI) , godz. 9.15

GRUDZIEŃ

 

3.12 – PANTOMIMA – godz. 10.00

7.12 – ROBOTYKA – godz. 9.15. – BIEDRONKI

11.12. – SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM – godz. 13.00

12.12. –  RORATY –  godz. 16.30

14.12. – KONCERT EDUKACYJNY: GDZIE JEST MIKOŁAJ? – godz. 9.00

14.12 – ROBOTYKA – godz. 9.30 – BIEDRONKI

17.12. – PANTOMIMA – godz. 10.00

19.12. –  JASEŁKA – godz. 16.30 – SŁONECZKA

20.12. – JASEŁKA – godz. 16.30 – BIEDRONKI

LISTOPAD

 

  • 05.11. – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 06.11. – BAL ŚWIĘTYCH – godz. 9.30
  • 08.11. – PATRIOTYCZNA OLIMPIADA SPORTOWA – godz.9.00 – SŁONECZKA, godz. 14.00 – BIEDRONKI
  • 09.11. – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 19.11. – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 20.11. – KONCERT EDUKACYJNY „KOT W KALOSZACH” – GODZ. 11.00
  • 23.11. – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 29.11. – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI: SALAMANDRA I PRZYJACIELE – godz. 9.15 – BIEDRONKI, godz. 10.00 – SŁONECZKA

 

PAŹDZIERNIK

  • 8.10 – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 11.10 –  SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI: MRÓWKI – godz. 9.00
  • 12.10 – WARSZTATY BIBLIJNE : TAJEMNICE RÓŻAŃCA – godz. 9.00
  • 16.10 – KONCERT MUZYCZNY: PRASKIE CHŁOPAKI – godz. 11.00
  • 18.10 – SPOTKANIE ZE ZWIERZĘTAMI: JEŻ – godz. 9.00
  • 19.10 – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 22.10 – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 23.10 – KONKURS RECYTATORSKI: POLSCY POECI DZIECIOM – godz. 11.00
  • 26.10 – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI

WRZESIEŃ

 

  • 10.09. – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 18.09. – MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO- godz. 16.30
  • 19.09. – WYCIECZKA NA STARE MIASTO – LEKCJA MUZEALNA W MUZEUM WARSZAWY: SPACER      Z LEGENDĄ – godz. 9.30 – BIEDRONKI
  • 24.09. – PANTOMIMA – godz. 10.00
  • 27.09. – KONCERT : TAJEMNICA ELFÓW – godz. 11.00
  • 28.09. – WARSZTATY BIBLIJNE – godz. 10.00

2018/2019

CZERWIEC

  • 04.06. – PANTOMIMA, godz. 11.00
  • 08.06. – ROBOTYKA –  godz. 9.15 -BIEDRONKI
  • 12.06. – TEATR TAK – „NADCHODZI PIPPI” – godz. 12.30
  • 14.06. – SPOTKANIE Z PSZCZELARZEM – GODZ. 9.30
  • 15.06. – WARSZTATY BIBLIJNE – GODZ. 9.00
  • 15.06. – PIKNIK RODZINNY – godz. 16.00
  • 18.06.- PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 18.06 – MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO – godz. 16.30
  • 19.06. – WYCIECZKA DO CHRZĘSNEGO – godz. 9.30
  • 20.06. – UROCZYSTOŚĆ POŻEGNALNA 6-LATKÓW – godz. 16.30
  • 21.06. – LETNIA OLIMPIADA SPORTOWA –  godz.9.00 – SŁONECZKA, godz. 14.00 – BIEDRONKI
  • 22.06 – ROBOTYKA – godz. 9.15. – BIEDRONKI

 

MAJ

  • 11.05 (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE: MARYJA MATKA JEZUSA – godz. 9.00
  • 14.05 (poniedziałek) –PANTOMIMA  – godz. 11.00
  • 17.05 – (czwartek)- WYCIECZKA DO STRAŻY POŻARNEJ – godz. 11.00
  • 18.05 (piątek) –  ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 23.05 (środa) – DZIEŃ MAMY I TATY – godz.16.30 – SŁONECZKA
  • 24.05 (czwartek) – DZIEŃ MAMY I TATY  – godz.16.30 – BIEDRONKI
  • 25.05 (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15   – BIEDRONKI
  • 28.05 (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 11.00
KWIECIEŃ
  • 10. (wtorek) – ROBOTYKA – godz. 11.15 -BIEDRONKI
  • 12. (czwartek) – TEATR TAK – W SIEDEM DNI DOOKOŁA BAJEK- godz. 12.45
  • 13. (piątek) – WARSZTATY BIBLIJNE: SPOTKANIE ZE ZMARTWYCHWSTAŁYM – godz. 9.00
  • 16. (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 19. (czwartek) – WIOSENNA OLIMPIADA SPORTOWA  – godz. 9.00 – SŁONECZKA, godz. 14.00 – BIEDRONKI
  • 20. (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 23.(poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 24. (wtorek) – wyjazd do Teatru Lalka na spektakl :”KRAWIEC NITECZKA” – godz.10 – SŁONECZKA i BIEDRONKI
 MARZEC
  • 02. (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 06. (wtorek) – TEATR TAK – godz. 12.30
  • 08. (czwartek) – SPOTKANIE Z POLICJANTEM – godz. 9.15 – BIEDRONKI, godz. 10.15 – SŁONECZKA
  • 09. (piątek) – ROBOTYKA – godz. 9.15 – BIEDRONKI
  • 12. (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 22.(czwartek) – PANTOMIMA – godz. 12.15
  • 23. (piątek) – MISTERIUM PASCHALNE Z JASIEM POCIECHĄ – godz. 15. 00 -SŁONECZKA, godz. 16.00 BIEDRONKI
  • 26. (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 28. (środa )  – POŚWIĘCENIE KOSZYCZKÓW WIELKANOCNYCH – godz. 10.00

LUTY

  • 02. (piątek) – MOBILNA FILHARMONIA – koncert pt. „Świąteczne zwyczaje, te duże i małe” – godz. 11.30
  • 02. (poniedziałek) -WARSZTATY BIBLIJNE – „ Przypowieść o Dobrym Pasterzu” – godz. 12.30
  • 02. (Tłusty Czwartek) – BAL KARNAWAŁOWY – godz. 9.30
  • 02.(poniedziałek) PANTOMIMA – godz.11.00
  • 02.(czwartek) – ZIMOWA OLIMPIADA SPORTOWA –godz. 9.00 (Słoneczka), godz. 14.00 (Biedronki)
  • 02 (piątek) – SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM – godz.10.15
  • 02. (czwartek) – ZAJĘCIA Z OZOBOTAMI (Biedronki) – godz. 9.30
  • 02. ( piątek) -ROBOTYKA (Biedronki) -godz. 9.15
  • 02 (poniedziałek) – PANTOMIMA – godz.11.00

HARMONOGRAM WYDARZEŃ 2018

STYCZEŃ

  • 05.01 ROBOTYKA (Biedronki) – godz. 9.15
  • 08.01 PANTOMIMA – godz. 11.00
  • 11.01. EDUKACJA Z PSEM (Słoneczka) – godz. 10.15
  • 12.01. ROBOTYKA (Biedronki) – godz. 9.15
  • 13.01. (sobota) – DZIEŃ BABCI I DZIADKA (Słoneczka  i Biedronki) – godz. 14.00 w sali Domu Parafialnego przy kościele św. Wacława, ul. Korkowa 27
  • 29.01 PANTOMIMA– godz. 11.00
  • 30.01. EDUKACJA Z PSEM (Biedronki) – godz. 11.15

HARMONOGRAM WYDARZEŃ 2017

GRUDZIEŃ

  • 01.12. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) – GODZ. 9.15
  • 05.12. – SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM – GODZ. 13.30
  • 11.12. – PANTOMIMA – GODZ. 11.00
  • 12.12. – RORATY – GODZ. 16.30
  • 15.12. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) – GODZ. 9.15
  • 20.12. – JASEŁKA (SŁONECZKA) – GODZ. 16.30
  • 21.12 – JASEŁKA (BIEDRONKI) – GODZ. 16.30

 

LISTOPAD

  • 09.11. – WYCIECZKA DO MUZEUM NARODOWEGO (BIEDRONKI): LEKCJA MUZEALNA: „ŚLADAMI       ŚWIĘTYCH, KSIĘŻNICZEK I RYCERZY” – GODZ. 10.15
  • 10.11. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) – GODZ. 09.15
  • 10.11. – TEATR TAK ” KOZIOŁEK MATOŁEK WYRUSZA W ŚWIAT”, SPEKTAKL INTERAKTYWNY Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GODZ. 13.00
  • 13.11. – PANTOMIMA – GODZ. 11.00
  • 15.11. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) – GODZ. 13.00
  • 17.11. – WARSZTATY BIBLIJNE: „DROGOCENNA PERŁA” – GODZ. 09.00
  • 21.11. – JESIENNA OLIMPIADA SPORTOWA – GODZ. 09.00
  • 21.11. – WARSZTATY CERAMICZNE  W CENTRUM KULTURY MARYSIN (BIEDRONKI – I GRUPA) – GODZ. 13.00
  • 22.11. – WARSZTATY CERAMICZNE W CENTRUM KULTURY MARYSIN (BIEDRONKI – II GRUPA) – GODZ. 13.00
  • 23.11. – KONCERT MOBILNEJ FILHARMONII: „W MUZYCZNEJ PODRÓŻY ŚWIAT NIE JEST ZBYT DUŻY” – GODZ. 13.00
  • 27.11. – PANTOMIMA – GODZ, 11.00
  • 28.11. – WARSZTATY CERAMICZNE W CENTRUM KULTURY MARYSIN (SŁONECZKA – I GRUPA) GODZ. 13.00
  • 29.11. – WARSZTATY CERAMICZNE W CENTRUM KULTURY MARYSIN (SŁONECZKA II GRUPA) – GODZ. 13.00

 

PAŹDZIERNIK

  • 04.10. – WYCIECZKA DO MUZEUM ZIEMI (BIEDRONKI) – GODZ. 13.00
  • 06.10. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) -GODZ. 09.15
  • 13.10. – WARSZTATY BIBLIJNE: „OBJAWIENIA W FATIMIE” – GODZ. 09.00
  • 19.10. – KONKURS RECYTATORSKI „W KRAINIE POEZJI” (BIEDRONKI) – GODZ. 11.30
  • 23.10. – PANTOMIMA – GODZ. 11.00
  • 23.10. – TEATR TAK „BENIO W OPAŁACH” SPEKTAKL INTERAKTYWNY Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GODZ. 13.00
  • 24.10. – WARSZTATY TEATRALNE (BIEDRONKI) – GODZ. 11.00
  • 25.10. – BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH – GODZ. 13.30
  • 26.10. – PANTOMIMA – GODZ. 12.30
  • 27.10. – ROBOTYKA (BIEDRONKI) – GODZ. 9.15
  • 31.10. – WARSZTATY TEATRALNE (SŁONECZKA) GODZ. 11.00

 

WRZESIEŃ

  • 11.09. – PANTOMIMA – GODZ. 11.00
  • 14.09. – ZEBRANIE RODZICÓW – GODZ. 17.00
  • 18.09. – MSZA ŚW. NA ROZPOCZĘCIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO – GODZ. 16.30
  • 19.09. – TEATR TAK „PCHŁA SZACHRAJKA” SPEKTAKL INTERAKTYWNY Z ELEMENTAMI JĘZYKA ANGIELSKIEGO – GODZ. 12.30
  • 25.09. PANTOMIMA – GODZ. 11.00